NEW WEB AND FORUM - HTTP://DARK-WOW.HOPTO.ORG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NEW WEB AND FORUM - HTTP://DARK-WOW.HOPTO.ORG

Set realmlist dark-wow.hopto.org


    [Oplakvane]Bezsmurtniq Flexx zapla6va igra4 4e e izrazil mnnenieto povreme na vote na lock :)

    avatar
    Razielz
    User
    User


    Брой мнения : 1
    Registration date : 14.11.2009

    [Oplakvane]Bezsmurtniq Flexx zapla6va igra4 4e e izrazil mnnenieto povreme na vote na lock :) Empty [Oplakvane]Bezsmurtniq Flexx zapla6va igra4 4e e izrazil mnnenieto povreme na vote na lock :)

    Писане  Razielz Съб Ное 14, 2009 5:45 pm

    Lock eto snimka [Oplakvane]Bezsmurtniq Flexx zapla6va igra4 4e e izrazil mnnenieto povreme na vote na lock :) Wowscrnshot111409192306.th

    tuka vijdame kak flexx pita koi se e oplakval ot nego i kato mu kazah 4e sam az mi obe6ta nepriqtna igra xD ... oplakvam se po slednite pri4ini 4e kogato vleznah v servera i pitah za teleport toi me podmina 123123 pati a score mi obqsni za teleporta pred orgrimmar.... 2ro. Pomolih za itemi koito sa slabi +200 Smile znae6 4e tva sa itemi ot 3.1.3 ni6to ne pre4i da mi gi dade da probvam kak sa na paladin ... toi est se prae6e na udaren....; 3to. Idva v malla prai PVP i kogato si iska puska .gm on kazah mu da spre da go pravi ili da ska4a na boi ili dane ska4a kat e gm nezna4i 4e trqbva da se ebava s igra4ite i toi mi se izubi i mi kaza da go duham ..... za sujalenie nemojah da snimam tozi moment 6toto sam s 2 wowa i kompa mi malko pretovaren.... kakto i da e eto sega kogato razbra 4e pi6a tozi post kakvo mi pi6e flexx Wink [Oplakvane]Bezsmurtniq Flexx zapla6va igra4 4e e izrazil mnnenieto povreme na vote na lock :) Wowscrnshot111409193945.th
    kogato mu obqsnih sled onova deto me napsuva 4e tva e GM abbuse (Gm zloupotreba) toi mi obqsni "ownera mi e sased" .... az imam su6to server nne e dostata4no populqren no pone si durja personala strikten momi4e koeto mi e vleznalo pod kojata se karame kat nenormalni ako napravi nekva gre6ka "bez da iska!" a toi ... Smile nadqvam se da go pogledne6 ot na6a gledna to4ka i da vuzpita6 flexx Smile pone malko da se stremi da e po mil kato scores... Wink

      В момента е: Нед Май 19, 2024 4:37 am